Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
947
Mokronos Dolny - Parkowa/Stawowa
kierunek:
Smolec - Lipowa/Pętla
6
30
M
7
8
30
9
10
30
M
11
12
30
13
14
30
M
15
16
30
17
18
30
M
19
20
30
21
22
45
M - kurs przedłużony do Małkowic przez Kębłowice