Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
N
Wyszyńskiego
kierunek:
Petrusewicza
4
39
B
5
22
44
52
6
11
24
39
54
7
09
24
39
54
8
09
24
39
54
9
08
21
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
06
21
36
51
18
06
21
36
51
19
06
38
20
08
34
21
04
34
22
04
39
23
13
B - Kurs do przystanku Dworcowa