Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Os. Mazurskie
kierunek:
Os. Czarkowo
5
07
27
AD
44
B
6
07
AD
23
ADC
40
B
59
AD
7
10
B
29
AD
40
B
59
AD
8
10
B
29
AD
40
B
59
9
14
26
AD
32
Ez
42
B
10
06
26
AD
42
B
11
06
26
AD
42
B
12
06
26
AD
40
B
59
13
14
29
AD
40
B
59
AD
14
14
29
AD
40
B
59
AD
15
14
29
AD
40
B
59
AD
16
14
29
AD
40
B
59
Ez
17
06
AD
26
42
B
18
06
26
AD
48
B
19
22
AD
48
B
20
22
AD
52
21
23
AD
53
22
23
AD
39
Ez
23
09
Ez
A - kurs do: ŁĘŻYCA
D - Kurs do przystanku Łężyca
B - kurs przez: Raculkę
C - kurs przez: Raculkę do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)