Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
2
Głowackiego
kierunek:
Przylep
5
33
B
6
12
AC
27
B
7
23
B
8
9
28
z
10
11
12
13
23
B
14
15
23
B
16
23
B
17
28
z
18
19
20
21
39
z
22
59
z
B - Kurs do przystanku Przylep Działki
A - kurs skrócony do przystanku: NAFTOWA
C - Kurs do przystanku Naftowa
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Elektrociepłownia po trasie)