Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla Plac Błyskoszowej
kierunek:
Dworzec Główny
4
58
5
47
6
17
AE
47
AE
7
17
AE
47
AE
8
17
AE
47
AE
9
44
10
24
11
04
44
12
24
13
04
AE
47
AE
14
17
AE
47
AE
15
17
AE
47
AE
16
17
AE
47
AE
17
09
AE
44
18
14
19
18
20
12
21
12
22
17
54
Fz
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)