Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Lug
kierunek:
Jędrzychów
6
15
7
8
9
10
11
12
13
14
14
FD
15
15
16
17
18
19
20
21
22
15
F - Kurs do przystanku Dworzec Główny
D - kurs do: DWORZEC GŁÓWNY