Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
0
Dworzec Główny
kierunek:
Botaniczna
5
36
6
36
7
06
36
8
06
36
9
06
36
AB
10
06
AB
36
AB
11
06
AB
36
AB
12
06
AB
36
AB
13
06
AB
36
AB
14
06
AB
28
AB
43
AB
15
06
AB
36
AB
16
06
AB
36
AB
17
06
AB
36
AB
18
06
AB
36
AB
19
06
AB
36
AB
20
06
36
21
06
36
22
36
48
Cz
A - kurs wydłużony do: Kąpielisko H2Ochla
B - Kurs do przystanku Kąpielisko H2Ochla
C - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Centrum po trasie)