Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla Zielonogórska
kierunek:
Dworzec Główny
5
01
50
6
20
AE
50
AE
7
20
AE
50
AE
8
20
AE
50
AE
9
47
10
27
11
07
47
12
27
13
07
AE
50
AE
14
20
AE
50
AE
15
20
AE
50
AE
16
20
AE
50
AE
17
12
AE
47
18
17
19
21
20
15
21
15
22
20
57
Fz
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)