Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla Zielonogórska
kierunek:
Dworzec Główny
5
06
6
20
7
15
8
15
9
15
10
15
11
15
12
15
13
15
14
20
15
15
16
15
17
15
18
15
19
15
20
21
15
22
20
57
Fz
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)