Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Raculka
kierunek:
Os. Czarkowo
5
48
6
27
AD
45
7
15
45
8
15
45
9
47
10
47
11
47
12
45
13
45
14
45
15
45
16
45
17
47
18
53
19
53
A - kurs do: ŁĘŻYCA
D - Kurs do przystanku Łężyca