Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
6
Anny Jagiellonki
kierunek:
Braniborska
4
57
5
49
6
7
11
8
20
9
40
10
11
00
12
20
13
39
14
12
AC
55
15
16
19
17
39
18
58
A - kurs tylko do przystanku DWORZEC GŁÓWNY, pomiędzy przystankami Batorego szkoła a Centrum bezpośrednio ul. Batorego
C - Kurs do przystanku Dworzec Główny