Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Kiełpin Os. Sawanna
kierunek:
Dworzec Główny
4
53
5
42
6
42
AE
7
42
AE
8
42
AE
9
10
19
11
12
19
13
14
42
AE
15
42
AE
16
12
AE
17
39
18
19
13
20
21
07
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego