Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Lotnik
kierunek:
Zawadzkiego Zośki
5
14
44
6
14
44
7
14
44
8
13
43
9
13
43
10
13
43
11
13
43
12
13
43
13
13
43
14
13
43
15
13
43
16
13
43
17
13
43
18
13
43
19
13
43
20
13
43
21
14
44
22
14
44
56
Az
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dworzec Główny po trasie)