Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Lug
kierunek:
Jędrzychów
6
10
7
8
9
10
11
12
13
14
09
FD
10
15
10
40
16
10
17
18
08
FD
19
20
21
22
15
FD
F - Kurs do przystanku Dworzec Główny
D - kurs do: DWORZEC GŁÓWNY