Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Gorzowska
kierunek:
Chynów
8
02
17
32
9
02
17
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
47
14
02
17
32
47
15
04
19
34
49
16
04
19
34
49
17
02
16
33
53
18
13
33
19
03
32
20
02
32
21
02
22
02
42
BH
B - kurs do: JANY przez: Krępa, Zawada
H - Kurs do przystanku Jany