Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Dworzec Główny
kierunek:
Lechitów
7
28
8
9
28
10
59
11
12
59
13
14
59
15
16
59
17
18
28
19
20
58