Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Os. Śląskie I
kierunek:
Zawadzkiego Zośki
5
22
42
6
02
22
40
55
7
10
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
22
42
10
02
22
42
11
02
22
42
12
02
22
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
17
02
22
42
18
02
22
48
19
18
48
20
18
48
21
18
48
22
18
48
Az
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku 1 Maja po trasie)