Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Rzeźniczaka
kierunek:
Os. Czarkowo
4
49
AD
5
07
AD
26
46
AD
6
06
26
AD
47
AD
7
05
20
AD
35
50
AD
8
05
20
AD
35
50
AD
9
05
20
35
47
AD
10
07
27
47
AD
11
07
27
47
AD
12
07
27
47
AD
13
05
20
36
51
AD
14
06
21
AD
36
51
AD
15
06
21
AD
36
51
AD
16
06
21
AD
36
51
AD
17
05
27
AD
47
18
07
27
47
AD
19
12
42
AD
20
12
42
AD
21
12
42
AD
22
12
42
AD
A - kurs do: ŁĘŻYCA
D - Kurs do przystanku Łężyca