Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Os. Mazurskie
kierunek:
Os. Czarkowo
5
07
27
AE
44
B
6
07
AE
23
AEC
40
B
59
AE
7
10
B
29
AE
40
B
59
AE
8
10
B
29
AE
40
B
59
9
14
26
AE
32
Dz
42
B
10
06
26
AE
42
B
11
06
26
AE
42
B
12
06
26
AE
40
B
59
13
14
29
AE
40
B
59
AE
14
14
29
AE
40
B
59
AE
15
14
29
AE
40
B
59
AE
16
14
29
AE
40
B
59
Dz
17
06
AE
26
42
B
18
06
26
AE
48
B
19
22
AE
48
B
20
22
AE
52
21
23
AE
53
22
23
AE
39
Dz
23
09
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
B - kurs przez: Raculkę
C - kurs przez: Raculkę do: ŁĘŻYCA
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)