Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Os. Mazurskie
kierunek:
Os. Czarkowo
5
23
53
AE
6
23
53
7
23
AE
49
B
8
22
AE
48
B
9
22
AE
48
B
10
22
AE
48
B
11
22
AE
48
B
12
22
AE
48
B
13
22
48
B
14
22
AE
48
B
15
22
48
B
16
22
AE
48
B
17
22
48
B
18
22
AE
48
B
19
22
48
B
20
22
AE
52
21
23
53
22
23
AE
39
Dz
23
09
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
B - kurs przez: Raculkę
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)