Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Os. Pomorskie
kierunek:
Os. Czarkowo
5
09
29
AE
45
B
6
09
AE
24
AEC
42
B
7
01
AE
12
B
31
AE
42
B
8
01
AE
12
B
31
AE
42
B
9
01
16
28
AE
34
Dz
44
B
10
08
28
AE
44
B
11
08
28
AE
44
B
12
08
28
AE
42
B
13
01
16
31
AE
42
B
14
01
AE
16
31
AE
42
B
15
01
AE
16
31
AE
42
B
16
01
AE
16
31
AE
42
B
17
01
Dz
08
AE
28
44
B
18
08
28
AE
50
B
19
24
AE
50
B
20
24
AE
54
21
25
AE
55
22
25
AE
41
Dz
23
11
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
B - kurs przez: Raculkę
C - kurs przez: Raculkę do: ŁĘŻYCA
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)