Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Os. Pomorskie
kierunek:
Os. Czarkowo
5
25
55
AE
6
25
55
7
25
AE
51
B
8
24
AE
50
B
9
24
AE
50
B
10
24
AE
50
B
11
24
AE
50
B
12
24
AE
50
B
13
24
50
B
14
24
AE
50
B
15
24
50
B
16
24
AE
50
B
17
24
50
B
18
24
AE
50
B
19
24
50
B
20
24
AE
54
21
25
55
22
25
AE
41
Dz
23
11
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
B - kurs przez: Raculkę
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)