Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Źródlana
kierunek:
Os. Czarkowo
4
48
AE
5
06
AE
25
45
AE
6
05
25
AE
46
AE
7
04
19
AE
34
49
AE
8
04
19
AE
34
49
AE
9
04
19
34
46
AE
10
06
26
46
AE
11
06
26
46
AE
12
06
26
46
AE
13
04
19
35
50
AE
14
05
20
AE
35
50
AE
15
05
20
AE
35
50
AE
16
05
20
AE
35
50
AE
17
04
26
AE
46
18
06
26
46
AE
19
11
41
AE
20
11
41
AE
21
11
41
AE
22
11
41
AE
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca