Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Os. Czarkowo I
kierunek:
Os. Czarkowo
4
53
AE
5
12
AE
31
51
AE
6
11
31
AE
52
AE
7
10
25
AE
40
55
AE
8
10
25
AE
40
55
AE
9
10
25
40
52
AE
10
12
32
52
AE
11
12
32
52
AE
12
12
32
52
AE
13
10
25
41
56
AE
14
11
26
AE
41
56
AE
15
11
26
AE
41
56
AE
16
11
26
AE
41
56
AE
17
10
32
AE
52
18
12
32
52
AE
19
17
47
AE
20
17
47
AE
21
16
46
AE
22
16
46
AE
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca