Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Łężyca Jagodowa
kierunek:
Os. Czarkowo
6
22
E
7
8
49
AE
9
10
49
AE
11
49
AE
12
49
AE
13
14
49
AE
15
16
49
AE
17
18
49
AE
19
20
49
AE
21
22
48
AE
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca