Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Łężyca Dolna
kierunek:
Os. Czarkowo
4
58
E
5
17
E
56
AE
6
36
AE
57
AE
7
30
AE
8
00
AE
30
AE
9
00
AE
57
AE
10
57
AE
11
57
AE
12
57
AE
13
14
01
AE
31
AE
15
01
AE
31
AE
16
01
AE
31
AE
17
01
AE
37
AE
18
57
AE
19
52
AE
20
52
AE
21
51
AE
22
51
AE
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca