Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Łężyca
kierunek:
Os. Czarkowo
4
59
E
5
18
E
57
AE
6
37
AE
58
AE
7
31
AE
8
01
AE
31
AE
9
01
AE
58
AE
10
58
AE
11
58
AE
12
58
AE
13
14
02
AE
32
AE
15
02
AE
32
AE
16
02
AE
32
AE
17
02
AE
38
AE
18
58
AE
19
53
AE
20
53
AE
21
52
AE
22
52
AE
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca