Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Gajowa
kierunek:
Os. Czarkowo
5
10
30
AE
50
6
10
AE
29
AE
47
7
02
AE
17
32
AE
47
8
02
AE
17
32
AE
47
9
02
17
29
AE
35
Dz
49
10
09
29
AE
49
11
09
29
AE
49
12
09
29
AE
47
13
02
17
32
AE
47
14
02
AE
17
32
AE
47
15
02
AE
17
32
AE
47
16
02
AE
17
32
AE
47
17
02
Dz
09
AE
29
49
18
09
29
AE
55
19
25
AE
55
20
25
AE
55
21
26
AE
56
22
26
AE
42
Dz
23
12
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)