Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Gajowa
kierunek:
Os. Czarkowo
5
26
56
AE
6
26
56
7
26
AE
56
8
25
AE
55
9
25
AE
55
10
25
AE
55
11
25
AE
55
12
25
AE
55
13
25
55
14
25
AE
55
15
25
55
16
25
AE
55
17
25
55
18
25
AE
55
19
25
55
20
25
AE
55
21
26
56
22
26
AE
42
Dz
23
12
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)