Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Szpital
kierunek:
Os. Czarkowo
5
14
34
AE
54
6
14
AE
34
AE
52
7
07
AE
22
37
AE
52
8
07
AE
22
37
AE
52
9
07
22
34
AE
40
Dz
54
10
14
34
AE
54
11
14
34
AE
54
12
14
34
AE
52
13
07
22
37
AE
52
14
07
AE
22
37
AE
52
15
07
AE
22
37
AE
52
16
07
AE
22
37
AE
52
17
07
Dz
14
AE
34
54
18
14
34
AE
19
00
30
AE
20
00
30
AE
21
00
30
AE
22
00
30
AE
46
Dz
23
15
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)