Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Staszica
kierunek:
Os. Czarkowo
5
16
36
AE
56
6
16
AE
36
AE
54
7
09
AE
24
39
AE
54
8
09
AE
24
39
AE
54
9
09
24
36
AE
42
Dz
56
10
16
36
AE
56
11
16
36
AE
56
12
16
36
AE
54
13
09
24
39
AE
54
14
09
AE
24
39
AE
54
15
09
AE
24
39
AE
54
16
09
AE
24
39
AE
54
17
09
Dz
16
AE
36
56
18
16
36
AE
19
02
32
AE
20
02
32
AE
21
02
32
AE
22
02
32
AE
48
Dz
23
17
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)