Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Centrum
kierunek:
Os. Czarkowo
5
20
40
AE
6
00
20
AE
40
AE
58
7
13
AE
28
43
AE
58
8
13
AE
28
43
AE
58
9
13
28
40
AE
46
Dz
10
00
20
40
AE
11
00
20
40
AE
12
00
20
40
AE
58
13
13
28
43
AE
58
14
13
AE
28
43
AE
58
15
13
AE
28
43
AE
58
16
13
AE
28
43
AE
58
17
13
Dz
20
AE
40
18
00
20
40
AE
19
06
36
AE
20
06
36
AE
21
06
36
AE
22
06
36
AE
52
Dz
23
21
Dz
D - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
A - kurs do: ŁĘŻYCA
E - Kurs do przystanku Łężyca
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przyst. Batorego szkoła po trasie)