Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Staszica
kierunek:
Jany
4
42
AB
5
6
7
8
02
9
10
11
12
13
14
02
15
16
17
18
19
52
A - kurs tylko do przystanku: Zawada
B - Kurs do przystanku Zawada