Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla Plac Błyskoszowej
kierunek:
Dworzec Główny
5
03
6
17
7
12
8
12
9
12
10
12
11
12
12
12
13
12
14
17
15
12
16
12
17
12
18
12
19
12
20
21
12
22
17
54
Fz
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)