Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla Skansen
kierunek:
Dworzec Główny
5
05
49
6
19
AE
49
AE
7
19
AE
49
AE
8
19
AE
49
AE
9
46
10
26
11
06
46
12
26
13
06
AE
49
AE
14
19
AE
49
AE
15
19
AE
49
AE
16
19
AE
49
AE
17
11
AE
46
18
16
19
20
20
14
21
14
22
19
56
Fz
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)