Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla Skansen
kierunek:
Dworzec Główny
5
05
6
19
7
14
8
14
9
14
10
14
11
14
12
14
13
14
14
19
15
14
16
14
17
14
18
14
19
14
20
21
14
22
19
56
Fz
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)