Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ogród Botaniczny
kierunek:
Dworzec Główny
5
07
56
6
26
AE
56
AE
7
26
AE
56
AE
8
26
AE
56
AE
9
53
10
33
11
13
53
12
33
13
13
AE
56
AE
14
26
AE
56
AE
15
26
AE
56
AE
16
26
AE
56
AE
17
18
AE
53
18
23
19
27
20
21
21
21
22
26
23
03
Fz
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)