Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ogrodowa
kierunek:
Dworzec Główny
5
10
59
6
29
AE
59
AE
7
29
AE
59
AE
8
29
AE
59
AE
9
56
10
36
11
16
56
12
36
13
16
AE
59
AE
14
29
AE
59
AE
15
29
AE
59
AE
16
29
AE
59
AE
17
21
AE
56
18
26
19
30
20
24
21
24
22
29
23
05
Fz
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)