Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
1 Maja
kierunek:
Dworzec Główny
5
17
6
01
31
AE
7
02
AE
32
AE
8
02
AE
32
AE
9
02
AE
59
10
39
11
19
59
12
39
13
19
AE
14
02
AE
32
AE
15
02
AE
32
AE
16
02
AE
32
AE
17
02
AE
24
AE
59
18
29
19
32
20
26
21
26
22
31
23
07
Fz
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)