Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla Działki
kierunek:
Dworzec Główny
4
54
5
43
6
43
AE
7
43
AE
8
43
AE
9
10
20
11
12
20
13
14
43
AE
15
43
AE
16
13
AE
17
40
18
19
14
20
21
08
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego