Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Ochla
kierunek:
Dworzec Główny
4
57
5
46
6
46
AE
7
46
AE
8
46
AE
9
10
23
11
43
12
23
13
46
AE
14
46
AE
15
46
AE
16
16
AE
17
08
AE
43
18
19
17
20
21
11
22
53
Fz
A - kurs przedłużony do pętli WYSPIAŃSKIEGO
E - Kurs do przystanku Wyspiańskiego
F - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)