Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Leśniczówka
kierunek:
Drzonków
5
44
AC
6
54
AC
7
8
48
AC
9
10
07
AC
11
27
AC
12
13
27
AC
14
19
AC
15
19
AC
16
19
AC
17
19
AC
18
17
AC
19
25
AC
20
21
45
AC
A - kurs do: ŁUGOWO przez: Sucha (linia 30A)
C - Kurs do przystanku Ługowo