Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
44
Energetyków
kierunek:
Wyspiańskiego
17
29
zE
18
19
20
21
22
35
zE
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dąbrówki po trasie)
E - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna