Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Os. Śląskie
kierunek:
Zawadzkiego Zośki
4
54
5
13
33
53
6
13
32
48
7
03
18
33
48
8
03
18
33
48
9
03
18
32
52
10
12
32
52
11
12
32
52
12
12
33
48
13
03
18
33
48
14
03
18
33
48
15
03
18
33
48
16
03
18
33
52
17
12
32
52
18
12
37
19
07
37
20
07
37
21
08
38
22
08
38
50
Az
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dworzec Główny po trasie)