Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Os. Śląskie I
kierunek:
Zawadzkiego Zośki
4
55
5
14
34
54
6
14
33
49
7
04
19
34
49
8
04
19
34
49
9
04
19
33
53
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
34
49
13
04
19
34
49
14
04
19
34
49
15
04
19
34
49
16
04
19
34
53
17
13
33
53
18
13
38
19
08
38
20
08
38
21
09
39
22
09
39
51
Az
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dworzec Główny po trasie)