Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Energetyków
kierunek:
Zawadzkiego Zośki
23
10
Az
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dworzec Główny po trasie)