Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Os. Pomorskie
kierunek:
Zawadzkiego Zośki
5
32
6
12
42
7
12
42
8
12
42
9
12
42
10
12
41
11
11
41
12
11
41
13
11
41
14
11
41
15
11
41
16
11
41
17
11
41
18
11
41
19
11
41
20
11
41
21
12
42
22
12
42
54
Az
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Chemiczna
z - kurs do: Zajezdnia Chemiczna (do przystanku Dworzec Główny po trasie)